Місія UCreo

розвинути креативність та інноваційне мислення у критичної маси людей як рушійну силу для побудови креативної економіки в Україні

Серед навичок майбутнього, які будуть необхідними для життя у новому високотехнологічному світі експерти Всесвітнього економічного форуму в Давосі у своєму останньому звіті називають уміння розв’язування проблем (яке складається з аналітичного, критичного та креативного мислення, інновації та ініціативності тощо) та самоуправління (як набір навичок з області емоційного інтелекту та особистісного розвитку – уміння активно вчитися, емоційна гнучкість, лідерські якості та робота з людьми).

Креативність стане однією з трьох топових навичок, необхідних працівникам. Зі зростаючою лавиною нових продуктів, нових технологій та нових способів роботи, людям доведеться стати більш креативними, щоб отримати вигоду від цих змін.

У час штучного інтелекту конкурентною перевагою людини буде те, в чому вона значно краща за машину ‒ креативність, вміння генерувати нові ідеї, бачити непередбачувані шляхи вирішення проблем, знаходити приховані потреби та неочевидні зв’язки.

За оцінками Організації економічного співробітництва і розвитку, до 2030 року більше одного мільярда робочих місць, буде змінено за допомогою технологій. Отже всім цим людям доведеться перевчатися, здобувати нові вміння, необхідні для ХХІ століття. Це значить, що в найближче десятиріччя нас чекає революція перенавчання. Якщо ми нічого не зробимо, наша теперішня криза професійних навичок тільки посилить зростаючий розрив між багатими та бідними у світі.

Тому вже сьогодні варто подумати про своє майбутнє і почати розвивати свою креативність, гнучкість мислення, емоційний інтелект та інші навички, які називають Soft Skills. Саме з цією метою був створений проект UCreo. Наша місія змінити Україну на краще шляхом креативності та інноваційних ідей. Ми переконані, чим більше креативних людей буде в Україні, тим більш успішною вона буде. Ми віримо у силу змін та творчий потенціал у вирішенні проблем.

Ключ до процвітання знаходиться у наших руках, вірніше у наших головах ‒ зміна образу мислення призводить до якісних змін життя. Вашого життя, ваших близьких, колег, компаній та країни.

Ми навчимо вас знаходити вихід з безвихідних ситуацій, вирішувати складні проблеми та створювати нове, яке приносить цінність.

Для кого

Для бізнесу

Ваш бізнес потребує свіжих думок або ви застрягли у поточній ситуації і не бачите шляхів розвитку?

Для людей

Ви не знаєте, що робити далі, вам бракує ідей, у вас ступор, немає впевненості у власних діях?

Для спільнот

Ви намагається здолати складну соціальну проблему, але поки що виходить не дуже?

Хочете стати креативним?

Заповніть цю форму і ми незабаром звяжемося з вами